28 Martie 2018 – La Adunarea Generală a Fundației pentru Tineret a Municipiului București

În calitate de membru al Fundației pentru Tineret a Municipiului București, asociația noastră a participat în data de 28.03.2018 la Adunarea Generala a FTMB. Organizarea excelentă, prezentări clare, concise și concrete, au făcut din această întâlnire una de succes.
În decursul timpului, FTMB a derulat sute de proiecte, atât individual cât și în parteneriat cu alte organizații, ceea ce va face și în viitor, fiind aprobate finanțări pentru zeci de proiecte de/pentru tineret.
Dorim succes pe viitor în toate proiectele și suntem onorați să facem parte din marea familie a FTMB, care a ajuns în prezent la 28 organizații membre.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *