Expozitie cu desenele copiilor de la Atelierul de desen “Eu si familia mea”

Cea de-a treia ediție a Festivalului Asociației Mihai a luat sfârșit.
Cu toate piedicile întâmpinate, participanții au fost încântați, ne-au transmis mesaje de felicitare și acest lucru ne bucură foarte mult.
Abia așteptâm ediția a IV-a ! Și noi și ei.
Dar până atunci, vă rugăm să votați pe pagina noastra de Facebook “Asociatia Mihai”, până la data de 31.12.2017 cea mai frumoasă lucrare de la Atelierul de desen ”Eu și familia mea”.
Veți fi uimiți de ceea ce veți vedea ! Și când votul se va închide, veți fi și mai uimiți.
Am încercat să facem de așa natură încât votul vostru să nu fie influențat de nimic. Așa că nu veți găsi numele, vârsta sau alte elemente de identificare.
Votați ceea ce vă place !
Primele 12 lucrări care vor avea cele mai multe voturi, vor forma un calendar.
P.S. : există două lucrări pe care nu le vom expune, deoarece este evident că cei doi copii au fost ajutați de altcineva, ceea ce nu este corect pentru ceilalți copii.